Zadzwoń: +48 507 975 138
email: biuro@hydro-kam.pl


Realizujemy montaż instalacji Wodno - Kanalizacyjnych. Oferujemy dobór niezbędnych podzespołów, profesjonalny montaż oraz fachowe doradztwo.


Profesjonalne i solidne wykonanie, tym charakteryzują się nasze instalacje Centralnego Ogrzewania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu montaż niezawodnych Systemów Solarnych na lata.


Najnowsze realizacje:
Instalacje Wodno Kanalizacyjne
Instalacje wodne i kanalizacyjne, biała zabudowa.
ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ
Instalacje Centralnego Ogrzewanbia
Instalacje C.O., ogrzewanie podłogowe, kotłownie.
ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ
Instalacje Solarne

Instalacje wodne i kanalizacyjne, biała zabudowa.
ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ
Polecamy marki:
O fimie Hydro-Kam

Nowe technologie, profesjonalny montaż oraz fachowe doradztwo. To dewiza naszej firmy.


foto_start.jpg
Jesteśmy stosunkowo młodą firmą na rynku polskim, ale dzięki wykwalifikowanej kadrze doświadczonych pracowników jesteśmy konkurencją dla najstarszych firm hydraulicznych w Polsce. Jesteśmy młodym zespołem profesjonalistów, dla których nie ma zleceń niemożliwych do wykonania.

Podejmujemy zarówno zlecenia od inwestorów indywidualnych jak i dużych grup inwestorskich. W swym dotychczasowym dorobku posiadamy bardzo wiele indywidualnych projektów oraz usług dla spółdzielni osiedlowych czy prywatnych właścicieli zabudowań wielorodzinnych.

Usługi naszej firmy to przede wszystkim solidne wykonanie, profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dla każdego tworzymy indywidualną wycenę inwestycji. Działamy na terenie całego województwa małopolskiego oraz śląskiego.

W swej ofercie posiadamy między innymi montaż instalacji Wodno - Kanalizacyjnych w tym również Biały Montaż oraz znane z solidnego wykonania instalacje Centralnego Ogrzewania. W dobie zapotrzebowania na ekologiczną energię oferujemy Państwu również nasze niezawodne Instalacje Solarne, których nasz profesjonalny montaż zapewni Państwu niezawodne działanie na lata.

Uwaga nowość!

Informujemy, że od Maja 2012 wykonujemy również montaż Instalacji Gazowych z wszystkimi uprawnieniami i możliwością odbioru. Skontaktuj się z nami lub zadzwoń +48 507 975 138, umów na wycenę inwestycji i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
 

HYDRO-KAM

Kamil Lisicki
ul. Kanada 36, 32-650 Witkowice
NIP: 5492142871
KONTAKT

tel. +48 507 975 138
email: biuro@hydro-kam.pl
PRAWA AUTORSKIE

HYDRO-KAM 2012 © Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: STUDIOREVERS